Mодульні кухні

Купити модульну кухню – це чудова, а головне недорога альтернатива виготовлення кухонного гарнітуру на замовлення. Звичайно, в останньому випадку ви маєте більший простір для маневру, однак витрати при цьому зростають, причому багаторазово. Що таке модульний кухонний гарнітур?

Модульна кухня у Запоріжжі – швидко та просто

Насправді будь-яка кухня є модульною. По суті, модулі – це кухонні тумби та шафи. Однак серійні кухні мають обмежений набір цих модулів, хоча він і не обов’язково може бути маленьким. Багато гарнітурів мають модулі шириною від 20 см до одного метра, причому розміри йдуть навіть з кроком п’ять сантиметрів.

Головна перевага таких кухонь полягає у тому, що модулі вже можуть бути в наявності. Їхнє виробництво налагоджене серійно, що набагато дешевше, ніж виготовляти секції за індивідуальним проектом. З мінусів можна відзначити, що серійні кухні мають обмежену палітру кольорів. Це може бути лише один варіант кольору або кілька. Втім, найчастіше це найходовіші та найпопулярніші забарвлення ДСП або МДФ, тож до них дуже легко буде підібрати й інші меблі.

Які бувають модулі?

Ми вже згадали, що кухонні модулі – це тумби та ящики. Вони бувають двох типів:
Нижні кухонні тумби. Їх ще називають підлоговими. Вони встановлюються на підлогу, часто мають висоту 82 см. Бувають цокольними без регулювання по висоті або на ніжках, що особливо актуально для приміщень з нерівною підлогою. Крім того, вони можуть бути з дверцятами, ящиками або комбінованими.
Верхні кухонні секції. Вони призначені для навішування, мають дверцята. Їх різновидів не так багато, варто хіба що виділити модулі для встановлення сушки та витяжки. Фасади таких модулів можуть мати вставки зі скла.

Крім двох основних типів є також додаткові модулі, як наприклад, для мікрохвильової печі або кухонні пенали, що являють собою великі місткі шафи. Вони мають більшу ніж нижні тумби глибину (часто 60 см) і можуть використовуватися для установки духової шафи.

Набір різноманітних елементів модульної кухні допоможе створити неповторний комплект з урахуванням розміру кухні та ваших побажань.