Шафи-купе

Шафа-купе – найпопулярніший та універсальний за призначенням предмет меблів, практичний у використанні, дозволяє економити простір та утримувати речі в порядку. Використання сучасних матеріалів та можливість різноманітного оформлення фасадів дозволяє створити унікальну шафу-купе для вашого будинку.

Універсальність використання дозволяє підібрати шафу-купе для передпокою, спальні, дитячої чи вітальні. Залежно від призначення відрізнятиметься і внутрішнє наповнення шафи.

Розміри та варіанти наповнення шаф-купе

На відміну від традиційних орних моделей шафи-купе можуть виготовлятися у великій варіативності розмірів. Для шафи-купе ви можете вибрати довжину, висоту та глибину, що суттєво полегшує можливість підбору стандартної за розміром шафи-купе для вашої кімнати. Так висота шафи може становити від 200 до 240 см, довжина від 100 до 300 см, а глибина 45 або 60 сантиметрів.

Звичайно, якщо стандартний розмір вам все ж таки не підходить завжди можна виготовити шафу-купе під індивідуальне замовлення.

Залежно від довжини шафа може бути обладнана двома, трьома або навіть чотирма фасадами. Відповідно від цього параметра змінюється і внутрішнє наповнення. Найбільш популярним наповненням для дводверної шафи є одне відділення з полицями, друге – з висувною вішалкою або штангою. Залежно від кімнати, для якої призначена шафа, вам може знадобитися шафа тільки зі штангами або з різною комбінацією полиць і штанг в одній секції.

Додатково можна укомплектувати шафу-купе висувними шухлядами, спеціальними вішалками для брюк, кошиками для зберігання білизни, металевими шухлядами для взуття та багато іншого для зручнішого та раціональнішого використання простору шафи.

Можливості зовнішнього оформлення шафи-купе

Важливою естетичною складовою шафи-купе є звичайно фасади. Адже використовуючи повністю дзеркальні фасади, можна візуально розширити простір кімнати, а нанесення малюнка або фотодруку дозволить додати яскравий акцент інтер’єру приміщення.
Для своєї шафи-купе ви можете підібрати такі варіанти фасадів:

  1. Для фасадів може використовуватися ДСП чи МДФ різних відтінків та структури. Серед найбільш популярних кольорів представлений венге темний, білий, дуб трюфель та дуб сонома, різні відтінки горіха. Структура матеріалу може бути гладкою чи фактурною.
  2. Фасад може бути дзеркальним або скляним. І в даному випадку є також безліч варіантів оформлення. Дзеркало може бути тонованим або з піскоструминним малюнком, скло – забарвленим або з нанесеним фотодруком. Слід зазначити, що каталог малюнків дуже різноманітний і дозволить підібрати потрібний варіант як для вітальні, так і для дитячої.
  3. Комбінований фасад. Можна розділити фасад на кілька частин та використовувати комбінацію різних матеріалів, тим самим ви зможете створити неповторний дизайн для вашої шафи-купе.

Крім фасадів у вас є можливість вибрати колір алюмінієвого профілю, який гармонійно поєднуватиметься з фасадами: срібло, золото, венге, олива.

Виробники шаф-купе, представлені в нашому магазині “Меблі Запоріжжя”, пропонують широкий вибір моделей і ми з радістю допоможемо вам зробити правильний вибір!