Шафи купе з нішею під телевізор

Шафа-купе з нішою для телевізора – чудове рішення для вітальні, коли ви хочете економно використати простір кімнати і при цьому розмістити достатню кількість речей. Такий варіант оформлення кімнати має свої переваги та дозволяє замінити безліч елементів меблів.

Відмінності шафи-купе під телевізор та його особливості

Поява нових стилів в інтер’єрі надихає виробників меблів створювати оптимальні моделі шаф-купе з урахуванням переваг покупців у зручності, місткості та практичності. Для вітальні це звичайно модель шафи-купе з нішою для телевізора.

Його конструкція передбачає в центрі простір для телевізора з великою діагоналлю, над яким розташовані закрите відділення з полицями, під нішою відкриті полиці для встановлення необхідного обладнання, наприклад, роутера, приставки або інших гаджетів та блок висувних ящиків. З боків від ніші розташовані секції з фасадами. З одного боку – відділення з полицями, з іншого – штанга для одягу.

Оформлення фасадів індивідуально і залежить лише від вашого бажання та фантазії. На вибір вам пропонуються глухі фасади з ДСП різних відтінків, дзеркальні фасади з можливістю нанесення піскострумного малюнка, фотодруку або тонування.

Переваги шафи-купе з нішою для телевізора

Шафа-купе з нішою під телевізор вирішує досить велику кількість завдань, дозволяючи розмістити особисті речі, предмети побуту та телевізор із додатковою апаратурою.

Серед основних переваг можна виділити такі:

  1. Місткість. Дає можливість зберігати речі, посуд, книги та техніку.
  2. Багатофункціональність.  Дана модель шафи виконує функцію не тільки шафи для білизни, а й пенала, тумби, стелажу та комода.
  3. Універсальність. Прекрасно доповнить собою кімнату, оформлену в будь-якому стилі завдяки широкому вибору оформлення фасадів.
  4. Комплектація. Шафа-купе з нішою для телевізора, включає кілька секцій з полицями, секцію зі штангою для вішалок, висувні ящики, дозволяючи з зручністю розміщувати речі.

Для придбання шафи-купе з нішою під телевізор необхідно визначитися з потрібним розміром, варіантом оформлення фасадів і комплектацією. Консультанти нашого магазину “Меблі Запоріжжя” з радістю допоможуть вам у цьому та нададуть необхідну консультацію.