Меблі на замовлення

Часто підбираючи меблі для інтер’єру свого будинку, ми стикаємося з проблемою недостатності елементів потрібного розміру, кольору або конструкції, в такому разі є відмінне рішення – меблі на замовлення.

Меблі, зроблені на замовлення, враховують безліч нюансів та індивідуальних уподобань, дозволяючи створити затишок і комфорт у вашому будинку, по максимуму використовуючи корисну площу кімнат!

У нашому магазині “Меблі Запоріжжя” Ви можете зробити на замовлення корпусні меблі: кухні, комоди, столи, шафи-купе, розпашні шафи, а також і м’які меблі.

Поради для виготовлення меблів під індивідуальне замовлення

Якщо перебравши всі стандартні варіанти меблів, Ви зрозуміли, що необхідно робити індивідуальне замовлення, то виходячи з багаторічного досвіду хочемо дати Вам кілька порад, щоб отриманий результат задовільнив всі очікування.

  1. Точність розмірів. Часто здається, що один сантиметр не відіграє ролі, але не для меблевого виробництва. Навіть невелика похибка може призвести до труднощів у збиранні та встановленні готового виробу. Тому, якщо Ви не впевнені у вимірах, краще довірити це професіоналові. Майстер зможе не тільки зробити точний замір, але й проконсультувати як краще розставити елементи, які є технічні можливості чи перешкоди для встановлення виробів. Особливо це стосується замовлення кухонь. Майстер підкаже, де краще встановити мийку або витяжку, щоб вони правильно функціонували.
  2. Вибір матеріалів. Не розібравшись у цьому питанні можна припуститися непоправної помилки і зробити гарний ззовні предмет меблів з неякісного матеріалу, що призведе до проблем в експлуатації та швидкого зносу. Оформляючи замовлення у нас ви отримаєте вичерпну інформацію про те, який матеріал краще використовувати, наочно побачити як він виглядає і підібрати колірну палітру.
  3. Вибір фурнітури. Важливим елементом, а в деяких виробах, таких як шафа-купе, наприклад, першорядну роль грає фурнітура. Адже від якості розсувної системи залежатиме надійність, зручність використання та довговічність всієї шафи-купе. Тому продумуючи зовнішній вигляд виробу та його конструкцію, ми з радістю допоможемо підібрати Вам якісну фурнітуру. Наприклад для кухонних секцій є безліч варіантів для полегшення використання, це доводчики і газліфти для плавного відкриття і закриття дверей, системи відкриття в один дотик, а також наповнення для секцій карго, сушіння посуду, конструкції, що обертаються для зберігання кухонного приладдя та багато іншого.
  4. Візуалізація. Не всі можуть уявити собі, як виглядатиме майбутня шафа, комод або цілий кухонний гарнітур. На допомогу прийде 3D проект, який покаже Вам готовий виріб. Для шафи вам стане зрозуміліше її внутрішнє наповнення, відстань між поличками та різними секціями. Для кухні візуально легше правильно розставити тумби та навісні шафки з урахуванням зроблених вимірів.

Меблі, створені під індивідуальне замовлення, відображають характер і уподобання клієнта, несе в собі його енергетику, дозволяють створити неповторний інтер’єр. І ми з легкістю готові допомогти Вам!