Кухни на заказ

Вам потрібна кухня? Тоді ви звернулися за правильною адресою! Компанія «Меблі Запоріжжя» пропонує десятки варіантів кухонних гарнітурів у сотнях кольорових варіантів, з можливістю вибирати конфігурацію, наповнення, розміри та багато іншого. Що ж ми пропонуємо своїм клієнтам?

Меблі для кухні – різноманітність матеріалів

У нас ви можете підібрати кухню на будь-який смак та відповідно до своїх фінансових можливостей. Ми пропонуємо гарнітури на кухню з різними типами фасадів, які йдуть у різному ціновому сегменті:

Фасади із ДСП. Це найбюджетніший варіант. Тим не менш, зараз таке різноманіття кольорів, що і найдешевшу кухню можна зробити в модерновому стилі на заздрість усім сусідам.

Фасади із МДФ. Це класика, проте останнім часом мода на лаконічні варіанти без фрезерування. Є також плівковий МДФ і дорожче фарбований. Ми використовуємо якісні фасади, які прослужать вам довгий час.

Фасади з Акрилу. Це останній писк моди у кухонних фасадах. Покриття із пластику, забезпечує тривалий термін служби, дуже стійке до механічних впливів та високих температур.

З усіх питань щодо матеріалів виготовлення ви можете отримати докладну інформацію у наших консультантів.

Каталог кухонь: як вибрати потрібний стиль та наповнення

Із матеріалами розібралися. А от щодо стилістики вашої кухні, то тут вибір лежить на вас. Ми готові запропонувати як нев’янучу класику, так і сучасні кухонні гарнітури. Останнім часом з’явилося багато нових сучасних кольорів ДСП та МДФ, є великий вибір акрилових фасадів різного типу, тому створити стильну сучасну кухню – це не проблема.

Що ж до наповнення, то навіть у модульних кухнях зараз величезний вибір секцій, якими можна забити практично будь-який простір з кроком у пару-трійку сантиметрів. Є кухонні тумби з ящиками і дверцятами, верхні модулі можуть бути висотою 56, 72 і 92 см. Також у моду увійшли антресолі великої глибини, які нависають над верхніми секціями, що особливо ефектно виглядає у прямій кухні, та ще й у компанії з кухонним пеналом.

У будь-якому випадку ми також можемо виготовити кухню в будь-яких кольорах, розмірах, будь-якій конфігурації. Підберемо вам необхідну фурнітуру і зробимо безкоштовну візуалізацію. Також наша компанія виконує весь комплекс робіт з вимірювання, доставки та монтажу.