Кухні

Перед вами постає завдання підібрати новий кухонний гарнітур? Ми з радістю допоможемо Вам створити функціональний та стильний комплект, який освіжить інтер’єр вашої кухні та створить затишну атмосферу. Адже на кухні ми проводимо багато часу. Це основне місце для приготування їжі, для спільної сімейної трапези або дружніх посиденьок. Часто кухня – місце усамітнення чи робоча зона. Тож дійсно, правильно підібрані меблі дуже важливий аспект.

У нашому магазині «Меблі Запоріжжя» ви можете вибрати готовий комплект меблів, підібрати потрібні елементи із модульної кухні або зробити кухню на замовлення.

У будь-якому випадку замовлення меблів для кухні супроводжується нашими фахівцями на всіх етапах від моменту виконання вимірювання вашої кухні, вибору конкретного гарнітура або модулів з візуалізацією в 3D до встановлення готового виробу.

Основні нюанси при виборі кухні

Велика різноманітність меблів для кухні, матеріалів та виробників збентежує і часом дуже важко зробити вибір, щоб згодом не розчаруватися.

Давайте розберемо, як підійти до вибору меблів для кухні.

1. Визначитись замовляти кухню серійного виробництва або на замовлення. У цьому вам допоможе, по-перше, правильний замір кухні, виходячи з якого можна зрозуміти, чи є можливість підібрати стандартні тумби та шафки. По-друге, ваші побажання у зовнішньому оформленні: колір корпусу та фасадів, текстури поверхонь, загальний стиль кухні. По-третє, вимоги до фурнітури та внутрішнього наповнення секцій.

2. Вирішити, з якого матеріалу буде ваш кухонний гарнітур. В основному для корпусу використовується ламінована ДСП, а ось для фасадів вибір матеріалу широкий – ДСП, МДФ, акрил,  поверхні яких можуть бути матові та глянсові, гладкі та фактурні. Якість вибраних матеріалів безпосередньо впливає на термін експлуатації всієї кухні та збереження чудового зовнішнього вигляду на довгий час.

3. Вибір стільниці для кухні. Про це варто задуматися окремо, оскільки вибір стільниць великий. Серед матеріалів для виготовлення стільниці ви знайдете ДСП, МДФ, штучний камінь, натуральний камінь, скло та метал. У нашому розділі «Стільниці» ви знайдете докладну інформацію про переваги та недоліки кожного матеріалу.

Таким чином, визначившись з усіма критеріями, можна легко зробити вибір і створити свій індивідуальний кухонний гарнітур.