Індивідуальність та практичність: правила оформлення інтер’єру кухні 2022

Індивідуальність та практичність: правила оформлення інтер’єру кухні 2022

Індивідуальність та практичність: правила оформлення інтер’єру кухні 2022 1920 1280 Shop

Кухню по праву називають серцем дому. Тут проходять сімейні вечори за трапезою, і саме на кухні за ранковою чашкою чаю або кави ми заряджаємося енергією на весь день. З погляду оформлення інтер’єру до кухні пред’являються підвищені вимоги – від функціональності та зручності до надійності, довговічності та зовнішньої привабливості. Інтер’єр кухні – це не просто сукупність предметів меблів, побутової техніки, посуду. Це місце, що випромінює особливу атмосферу тепла та затишку.

Думаєте, як змінити стару кухню? Чи зробили ремонт, але загубилися серед різноманітності сучасних дизайнів? Ми підкажемо, як облаштувати інтер’єр маленької кухні або великого просторого приміщення відповідно до Ваших потреб та актуальних модних тенденцій.

Не обмежуйтесь одним стилем

Еклектика, тобто поєднання одразу кількох стилів в інтер’єрі кухні 2021-2022 – чудовий спосіб додати різноманітність, свіжість та унікальний авторський почерк у свята святих будь-якого будинку.

Як поєднувати класику та мінімалізм? Купуйте гарнітур із фасадами зі шпону зі строгими геометричними формами, з тонкими довгими ручками або виїмками, що замінюють ручки. Полюбляєте модерн та скандинавський стиль? Зверніть увагу на модульний кухонний гарнітур із глянсовими фасадами без ручок, з мінімальною кількістю відкритих секцій та бажано світлого відтінку. Інтер’єри кухонь великої площі прикрасять острови – функціональні елементи, що виконують роль і обіднього, і барного столу, і сховища для посуду, кухонного приладдя одночасно.

Не бійтеся експериментувати, адже інтер’єр кухні, від А до Я продуманий саме Вами, несе унікальну енергетику та відбиває Ваш характер. Головне – не переборщити в прагненні привнести в інтер’єр якнайбільше різноманітності.

Сплануйте розміщення меблів під свої потреби

Зручність – принцип організації простору на кухні, над яким не владний час та модні тенденції. Уявимо, що Ви досягли ефектного та естетичного інтер’єру. Візуально картина ідеальна. Але на практиці виникли непередбачені нюанси: Вам доводиться докладати зусиль, щоб дістатися баночок зі спеціями; Ваша улюблена сковорода не поміщається в гарну мініатюрну шафку біля плити; гарнітур, що так тішить око, але займає половину площі, не дозволяє розташувати біля протилежної стіни столик на 4 персони. Таким чином, вся суть інтер’єру, облаштованого за останнім словом моди, зводиться до нуля.

Оскільки у більшості багатоквартирних будинків площа кухні не перевищує 10 кв. м, є сенс купити модульний гарнітур прямий або кутовий з відділенням для мікрохвильової печі, електрочайника, мультиварки та іншої електроніки. Обов’язкова наявність достатньої кількості висувних шухляд, полиць та відсіків для посуду, кухонного приладдя, банок та коробочок. Крім того, не варто перевантажувати інтер’єр кухні кутовим диваном. Краще придбати комплект зі столу (можна розкладного) та стільців за кількістю членів сім’ї.

Витримайте правильну палітру кольорів

У 2022 році головними відтінками в інтер’єрі кухні стануть нейтральні, що відображають дух мінімалізму, і світло-коричневі, жовті, білі, що підкреслюють прихильність до еко-стилю. Але це зовсім не означає, що потрібно ігнорувати яскраві кольори, як би вони Вам не подобалися. Згадайте про нашу першу пораду – не бійтеся поєднувати, здавалося б, непоєднуване.

Дізнайтеся, як за допомогою кольору можна створити унікальну атмосферу на кухні:

  • Білий. Подарує відчуття свіжості, чистоти, об’ємності та додасть світла. Кухня в білих тонах – грамотне рішення для маленького приміщення – переважання білого кольору візуально розширить простір.
  • Сірий, синій, блакитний. Подарують почуття свіжості та прохолоди, розслаблять та заспокоять. Виграшно поєднуються із металевими елементами.
  • Жовтий, червоний. Підвищують апетит та настрій, тонізують, дають заряд бадьорості та енергії. Гармонійно працюють у тандемі з чорним кольором, хромованими та глянсовими поверхнями.
  • Чорний. Суворий, благородний, солідний. Інтер’єр кухні в темних тонах є прийнятним там, де є достатньо вільного простору.

Використовуючи кілька різних кольорів, віддавайте пріоритет одному відтінку, оформляючи їм кухонний фартух чи фасади. Інші використовуйте як підтримуючі. У монохромному оформленні допускається використання кольору в різних півтонах, що відрізняються інтенсивністю та насиченістю.